top of page

İş İngilizcesi.

MESLEKİ İNGİLİZCE

Mesleki İngilizcenizi geliştirerek, işiniz büyütmek, farklı şirketlerde daha iyi şartlarda iş imkanları bulmak, çalıştığınız şirkette yükselmenizi sağlamak ve gelirinizi arttırmak, fuarlara katılmak, mesleğinizdeki gelişmeleri tüm dünyada takip edebilmek ve buna benzer daha bir çok fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kurumuzda Mesleki İngilizce derslerinde tamamen ilgili mesleğe odaklanılarak yapılan dersler, seçilen kitap ve kaynaklar sayesinde vakit kaybetmeden hedefe ulaşılır.

Mesleki İngilizce Programlarımızda izlediğimiz eğitim programı aşamaları sırasıyla aşağıdaki gibidir:

  • Katılımcının İngilizce dinleme-konuşma-okuma-yazma beceri seviyeleri belirlenir.

  • Derse girecek öğretmenimiz ve katılımcımız birlikte toplantı yapar. Bu toplantıda katılımcının ingilizce seviyesi, hangi beceriye daha çok ihtiyacı olduğu, hedeflenen süre gibi tüm ilgili konular masaya yatırılır ve izlenecek program, takip edilecek kitaplar ve bu programın süresi oluşturulur.

  • Derslerimiz başladıktan sonra belirli aralıklarda gerek yapılan ara sınavlarla, gerek öğretmen veya katılımcının yönlendirmeleriyle gerekiyorsa programda ufak değişiklikler yapılır. Ayrıca hedeflenen zaman içinde programın yetişip yetişmeyeceği kontrol edilir.

  • Program sonunda yapılan sınav ile istenen hedefe ulaşılıp ulaşılmadığı kontrol edilir.

  • Dersler bittikten sonra katılımcı ile kursumuzun iletişimi devam eder. Katılımcının ihtiyacı olduğu zaman soracağı sorular kurumumuz tarafından cevaplandırılır.

       

      Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

bottom of page