top of page
2017 -2018 TEOG 1. SINAVI
2017 -2018 Eğitim ve öğretim yılında 1.Teog sınavı 29-30 Kasım 2017 tarihlerinde yapılacaktır. 
Kurumumuzda 1. sınav için ilk olarak 3 - 28 Temmuz tarihleri arasında hazırlık grupları açılacaktır. Bu program sonunda öğrencilerimiz tamamen sınava odaklı, yeni müfredata uyumlu bir programla sınava hazır olacaklardır.
  • Teog 1. sınavı çok az konuyu kapsamasına rağmen, gerek okulların açılmasından kısa bir süre sonra yapılması nedeniyle, gerekse araya resmi tatillerin girmesi nedeniyle öğrencilerimizin motivasyonunun düşük olması sonucunda kolay olmasına rağmen genel olarak öğrencilerimizi zorlamaktadır.
  • Matematik, Fen ve Teknoloji gibi derslere ağırlık vererek İngilizceyi arka plana atmalarından dolayı puanları düşmektedir.
  • Bu sene languageOFFICE olarak 1.sınav Teog İngilizcesini Temmuz ayında tamamen bitirerek daha sonra kalan zamanda öğrencilerimizin diğer derslere rahatça odaklanmalarını sağlamak istedik.
  • Temmuz ayı içinde tüm gramer konularını bitirip toplam 8 normal sınav ve 2 büyük deneme sınavı yaparak öğrencilerimizi sınava hazırlayacağız. Ayrıca sınavdan önce, belirleyeceğimiz tarihte yapacağımız deneme sınavı ile öğrencilerimizin son durumlarını kontrol edip gerekli görülürse tekrar dersleri yapacağız.
  • Bu sınavda kurumumuzun hedefi toplam 20 İngilizce sorusunda 20 doğru cevap çıkarmaktır. 
 
      Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.
Etiketler
bottom of page