top of page

Özel Antalya Dil Ofisi Yabancı Dil Kursu  T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 2013 yılında kurulmuştur. Genç, dinamik, eğitimde teknolojik gelişmeleri takip eden ve yabancı dil eğitiminde 15 yıllık tecrübeli kadrosuyla eğitim vermektedir.

Katılımcılarımızın yabancı dilde dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerini ihtiyaçları doğrultusunda gelişimlerini sağlamak ve girecekleri yabancı dil sınavlarında hedefledikleri başarıya ulaşmaları için en iyi eğitimi vermenin yanı sıra mental olarak yardımcı olmak başlıca hedefimizdir.

Kurum olarak, 10 günde İngilizce, 3 derste Almanca, uykuda Fransızca gibi kulağa hoş gelen ama günümüz teknolojisi ile şimdilik mümkün olmayan pazarlama amaçlı bu söylemlere şiddetle karşıyız. Yabancı dil öğrenimi süreklilik, çalışma, tekrar gerektiren, öğrencinin ve öğretmenin performansına dayalı çok kısa bir sürede olmayan ama bu şartları yerine getiren herkesin sonunda başarılı olduğu bir süreçtir.

Kurucumuz Sezen Mevsim Türkiye derecesiyle girip burslu olarak eğitim gördüğü Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü yine dereceyle 2000 yılında  tamamlamıştır. Yüksek Lisans Eğitimini Bilkent Üniversitesi' nde 2002 yılında tamamladıktan sonra çeşitli yurt içi ve dışı kurumlarda öğretmenlik, tercümanlık yapmıştır. Kurumuzda görev alan tüm öğretmenlerimiz konusunda uzman, tecrübeli öğretmenler arasından özenle seçilmişlerdir.

bottom of page